Rymer Rybnik - strona nieoficjalna

  • WITAMY! KS RYMER RYBNIK
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ROW 1964 II Rybnik - Przyszłość Ciochowice
  • Unia Książenice - ŁTS Łabędy (Gliwice)
  • Młodość Rudno - Naprzód Rydułtowy
  • Drama Zbrosławice - Jedność 32 Przyszowice 2:1
  • Czarni Pyskowice - Zameczek Czernica
  • Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice 1:2
  • Dąb Gaszowice - Buk Rudy Wielkie
  • LKS 1908 Nędza - KS RYMER Rybnik
  •        
Strona klubowa

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Przyszłość Ciochowice - LKS 1908 Nędza
KS RYMER Rybnik - Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice - Dąb Gaszowice
Buk Rudy Wielkie - Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica - Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice - Młodość Rudno
Naprzód Rydułtowy - Unia Książenice
ŁTS Łabędy (Gliwice) - ROW 1964 II Rybnik

Buttony

Transfery

Przychodzą:

Kamil Szydłowski (Krupiński Suszec)

Michał Łagoda (KS Gołkowice)

Odchodzą:

Przemysław Podpłoński (Unia Książenice)

Beniamin Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dominik Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dawid Juzek (LKS Krzyżanowice)

Marcin Lukoszek (MKP Odra Centrum Wodzisław)

Jarosław Pietrzak (Polonia Łaziska)

Łukasz Kusztal (Płomień Polonia)

Robert Trołka (Dąb Gaszowice)

Trampkarze

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-03-23 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 5:0 LKS Bełk zobacz ›
2017-03-25 KS Rymer Rybnik 0:0 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE zobacz ›
2017-03-25 RKP ROW Rybnik II 3:1 LKS ŻAR SZEROKA zobacz ›
2017-03-31 LKS Bełk 12:0 LKS ŻAR SZEROKA zobacz ›
2017-04-01 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:4 RKP ROW Rybnik II zobacz ›
2017-04-01 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 3:0 LKS FORTECA ŚWIERKLANY zobacz ›
2017-04-08 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 3:2 LKS Bełk zobacz ›
2017-04-08 KS Rymer Rybnik 1:12 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II zobacz ›
2017-04-08 LKS ŻAR SZEROKA 0:2 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE zobacz ›
2017-04-21 LKS Bełk 4:0 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE zobacz ›
2017-04-22 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 6:1 KS Rymer Rybnik zobacz ›
2017-05-10 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II RKP ROW Rybnik II 18:00
2017-04-29 KS Rymer Rybnik LKS Bełk 10:00
2017-04-29 RKP ROW Rybnik II LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10:00
2017-04-29 LKS ŻAR SZEROKA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 10:00
2017-05-03 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 10:00
2017-05-03 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS ŻAR SZEROKA 10:00
2017-05-03 KS Rymer Rybnik RKP ROW Rybnik II 10:00
2017-05-06 RKP ROW Rybnik II LKS Bełk 10:00
2017-05-06 LKS ŻAR SZEROKA KS Rymer Rybnik 10:00
2017-05-06 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10:00
2017-05-13 LKS Bełk MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 10:00
2017-05-13 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS Rymer Rybnik 10:00
2017-05-13 LKS ŻAR SZEROKA RKP ROW Rybnik II 10:00
2017-05-20 LKS ŻAR SZEROKA LKS Bełk 10:00
2017-05-20 RKP ROW Rybnik II GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 10:00
2017-05-20 LKS FORTECA ŚWIERKLANY MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 10:00
10  2017-05-27 LKS Bełk LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10:00
10  2017-05-27 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II KS Rymer Rybnik 10:00
10  2017-05-27 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS ŻAR SZEROKA 10:00
11  2017-06-03 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS Bełk 10:00
11  2017-06-03 RKP ROW Rybnik II MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 10:00
11  2017-06-03 KS Rymer Rybnik LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10:00
12  2017-06-07 LKS Bełk KS Rymer Rybnik 17:00
12  2017-06-07 LKS FORTECA ŚWIERKLANY RKP ROW Rybnik II 17:00
12  2017-06-07 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II LKS ŻAR SZEROKA 17:00
13  2017-06-10 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 10:00
13  2017-06-10 LKS ŻAR SZEROKA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10:00
13  2017-06-10 RKP ROW Rybnik II KS Rymer Rybnik 10:00
14  2017-06-17 LKS Bełk RKP ROW Rybnik II 10:00
14  2017-06-17 KS Rymer Rybnik LKS ŻAR SZEROKA 10:00
14  2017-06-17 LKS FORTECA ŚWIERKLANY GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 10:00

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Przyszłość Ciochowice 2:3 KS RYMER Rybnik
2017-04-15, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
ROW 1964 II Rybnik Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice ŁTS Łabędy (Gliwice)
Młodość Rudno Naprzód Rydułtowy
Drama Zbrosławice 2:1 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice Zameczek Czernica
Sokół Łany Wielkie 1:2 KS 94 Rachowice
Dąb Gaszowice Buk Rudy Wielkie
LKS 1908 Nędza KS RYMER Rybnik