Rymer Rybnik - strona nieoficjalna

  • WITAMY! KS RYMER RYBNIK
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ROW 1964 II Rybnik - Przyszłość Ciochowice
  • Unia Książenice - ŁTS Łabędy (Gliwice)
  • Młodość Rudno - Naprzód Rydułtowy
  • Drama Zbrosławice - Jedność 32 Przyszowice 2:1
  • Czarni Pyskowice - Zameczek Czernica
  • Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice 1:2
  • Dąb Gaszowice - Buk Rudy Wielkie
  • LKS 1908 Nędza - KS RYMER Rybnik
  •        
Strona klubowa

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Przyszłość Ciochowice - LKS 1908 Nędza
KS RYMER Rybnik - Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice - Dąb Gaszowice
Buk Rudy Wielkie - Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica - Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice - Młodość Rudno
Naprzód Rydułtowy - Unia Książenice
ŁTS Łabędy (Gliwice) - ROW 1964 II Rybnik

Buttony

Transfery

Przychodzą:

Kamil Szydłowski (Krupiński Suszec)

Michał Łagoda (KS Gołkowice)

Odchodzą:

Przemysław Podpłoński (Unia Książenice)

Beniamin Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dominik Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dawid Juzek (LKS Krzyżanowice)

Marcin Lukoszek (MKP Odra Centrum Wodzisław)

Jarosław Pietrzak (Polonia Łaziska)

Łukasz Kusztal (Płomień Polonia)

Robert Trołka (Dąb Gaszowice)

Trampkarze Starsi

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-03-25 MKS ŻORY 8:0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA zobacz ›
2017-03-25 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2:6 KS Rymer Rybnik zobacz ›
2017-03-25 UKS IKAR RACIBÓRZ 0:5 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW zobacz ›
2017-03-25 KS WICHER WILCHWY 2:4 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW zobacz ›
2017-04-01 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2:1 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW zobacz ›
2017-04-01 KS Rymer Rybnik 9:2 UKS IKAR RACIBÓRZ zobacz ›
2017-04-01 KS WICHER WILCHWY 3:0 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE zobacz ›
2017-04-12 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 1:3 MKS ŻORY zobacz ›
2017-04-08 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 3:4 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW zobacz ›
2017-04-08 UKS IKAR RACIBÓRZ KS WICHER WILCHWY 10:00
2017-04-08 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:5 KS Rymer Rybnik zobacz ›
2017-04-08 MKS ŻORY 2:1 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW zobacz ›
2017-04-22 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10:00
2017-04-22 KS Rymer Rybnik 4:2 MKS ŻORY zobacz ›
2017-04-22 KS WICHER WILCHWY 3:0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA zobacz ›
2017-04-22 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE UKS IKAR RACIBÓRZ 10:00
2017-04-29 UKS IKAR RACIBÓRZ MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 10:00
2017-04-29 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 10:00
2017-04-29 MKS ŻORY KS WICHER WILCHWY 10:00
2017-04-30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW KS Rymer Rybnik 10:00
2017-05-03 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS Rymer Rybnik 10:00
2017-05-03 KS WICHER WILCHWY KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10:00
2017-05-03 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE MKS ŻORY 10:00
2017-05-03 UKS IKAR RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 10:00
2017-05-06 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 10:00
2017-05-06 MKS ŻORY UKS IKAR RACIBÓRZ 10:00
2017-05-06 KS Rymer Rybnik KS WICHER WILCHWY 10:00
2017-05-07 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 10:00
2017-05-13 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS WICHER WILCHWY 10:00
2017-05-13 KS Rymer Rybnik LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 10:00
2017-05-13 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA MKS ŻORY 10:00
2017-05-14 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW UKS IKAR RACIBÓRZ 10:00
2017-05-20 MKS ŻORY MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 10:00
2017-05-20 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10:00
2017-05-20 UKS IKAR RACIBÓRZ KS Rymer Rybnik 10:00
2017-05-20 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS WICHER WILCHWY 10:00
10  2017-05-27 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 10:00
10  2017-05-27 KS WICHER WILCHWY UKS IKAR RACIBÓRZ 10:00
10  2017-05-27 KS Rymer Rybnik LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 10:00
10  2017-05-28 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS ŻORY 10:00
11  2017-06-03 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 10:00
11  2017-06-03 MKS ŻORY KS Rymer Rybnik 10:00
11  2017-06-03 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS WICHER WILCHWY 10:00
11  2017-06-03 UKS IKAR RACIBÓRZ LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 10:00
12  2017-06-07 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW UKS IKAR RACIBÓRZ 17:00
12  2017-06-07 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 17:00
12  2017-06-07 KS WICHER WILCHWY MKS ŻORY 17:00
12  2017-06-07 KS Rymer Rybnik KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 17:00
13  2017-06-10 KS Rymer Rybnik MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 10:00
13  2017-06-10 MKS ŻORY LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 10:00
13  2017-06-10 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA UKS IKAR RACIBÓRZ 10:00
13  2017-06-11 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW KS WICHER WILCHWY 10:00
14  2017-06-17 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 10:00
14  2017-06-17 UKS IKAR RACIBÓRZ MKS ŻORY 10:00
14  2017-06-17 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10:00
14  2017-06-17 KS WICHER WILCHWY KS Rymer Rybnik 10:00

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Przyszłość Ciochowice 2:3 KS RYMER Rybnik
2017-04-15, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
ROW 1964 II Rybnik Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice ŁTS Łabędy (Gliwice)
Młodość Rudno Naprzód Rydułtowy
Drama Zbrosławice 2:1 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice Zameczek Czernica
Sokół Łany Wielkie 1:2 KS 94 Rachowice
Dąb Gaszowice Buk Rudy Wielkie
LKS 1908 Nędza KS RYMER Rybnik