Rymer Rybnik - strona nieoficjalna

  • WITAMY! KS RYMER RYBNIK
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ROW 1964 II Rybnik - Przyszłość Ciochowice
  • Unia Książenice - ŁTS Łabędy (Gliwice)
  • Młodość Rudno - Naprzód Rydułtowy
  • Drama Zbrosławice - Jedność 32 Przyszowice 2:1
  • Czarni Pyskowice - Zameczek Czernica
  • Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice 1:2
  • Dąb Gaszowice - Buk Rudy Wielkie
  • LKS 1908 Nędza - KS RYMER Rybnik
  •        
Strona klubowa

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Przyszłość Ciochowice - LKS 1908 Nędza
KS RYMER Rybnik - Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice - Dąb Gaszowice
Buk Rudy Wielkie - Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica - Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice - Młodość Rudno
Naprzód Rydułtowy - Unia Książenice
ŁTS Łabędy (Gliwice) - ROW 1964 II Rybnik

Buttony

Transfery

Przychodzą:

Kamil Szydłowski (Krupiński Suszec)

Michał Łagoda (KS Gołkowice)

Odchodzą:

Przemysław Podpłoński (Unia Książenice)

Beniamin Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dominik Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dawid Juzek (LKS Krzyżanowice)

Marcin Lukoszek (MKP Odra Centrum Wodzisław)

Jarosław Pietrzak (Polonia Łaziska)

Łukasz Kusztal (Płomień Polonia)

Robert Trołka (Dąb Gaszowice)

Seniorzy

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 KS 94 Rachowice 1:3 Zameczek Czernica zobacz ›
2016-08-13 LKS 1908 Nędza 4:2 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2016-08-13 Sokół Łany Wielkie 0:1 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
2016-08-13 Dąb Gaszowice 3:2 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
2016-08-13 Czarni Pyskowice 0:4 Unia Książenice zobacz ›
2016-08-13 Drama Zbrosławice 10:2 Młodość Rudno zobacz ›
2016-08-14 Buk Rudy Wielkie 1:2 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2016-08-31 KS RYMER Rybnik 2:2 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2016-08-20 Przyszłość Ciochowice 1:0 Młodość Rudno zobacz ›
2016-08-20 Drama Zbrosławice 1:2 Unia Książenice zobacz ›
2016-08-20 ROW 1964 II Rybnik 7:1 Czarni Pyskowice zobacz ›
2016-08-20 ŁTS Łabędy (Gliwice) 0:3 Dąb Gaszowice zobacz ›
2016-08-20 Naprzód Rydułtowy 4:2 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
2016-08-20 Jedność 32 Przyszowice 3:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2016-08-20 Zameczek Czernica 4:0 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2016-08-20 Buk Rudy Wielkie 3:3 KS 94 Rachowice zobacz ›
2016-08-27 KS RYMER Rybnik 2:2 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
2016-08-27 LKS 1908 Nędza 1:4 Zameczek Czernica zobacz ›
2016-08-27 Sokół Łany Wielkie 2:5 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2016-08-27 Dąb Gaszowice 6:2 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2016-08-27 Czarni Pyskowice 0:2 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
2016-08-27 Drama Zbrosławice 8:1 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
2016-08-28 KS 94 Rachowice 3:0 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2016-08-28 Młodość Rudno 1:3 Unia Książenice zobacz ›
2016-09-03 ROW 1964 II Rybnik 8:0 Młodość Rudno zobacz ›
2016-09-03 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1:1 Drama Zbrosławice zobacz ›
2016-09-03 Naprzód Rydułtowy 2:1 Czarni Pyskowice zobacz ›
2016-09-03 Jedność 32 Przyszowice 4:6 Dąb Gaszowice zobacz ›
2016-09-03 Zameczek Czernica 7:5 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
2016-09-04 Przyszłość Ciochowice 0:0 Unia Książenice zobacz ›
2016-09-04 Buk Rudy Wielkie 1:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2016-09-04 KS 94 Rachowice 2:1 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2016-09-10 KS RYMER Rybnik 4:1 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2016-09-10 LKS 1908 Nędza 2:4 KS 94 Rachowice zobacz ›
2016-09-10 Sokół Łany Wielkie 3:4 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
2016-09-10 Czarni Pyskowice 1:6 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2016-09-10 Drama Zbrosławice 3:1 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2016-09-10 Młodość Rudno 2:2 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
2016-09-11 Dąb Gaszowice 4:1 Zameczek Czernica zobacz ›
2016-09-11 ROW 1964 II Rybnik 2:3 Unia Książenice zobacz ›
2016-09-17 Przyszłość Ciochowice 0:10 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
2016-09-17 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2:2 Unia Książenice zobacz ›
2016-09-17 Naprzód Rydułtowy 6:0 Młodość Rudno zobacz ›
2016-09-17 Jedność 32 Przyszowice 1:1 Drama Zbrosławice zobacz ›
2016-09-17 Zameczek Czernica 4:2 Czarni Pyskowice zobacz ›
2016-09-17 KS 94 Rachowice 0:3 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
2016-09-17 KS RYMER Rybnik 1:1 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2016-09-18 Buk Rudy Wielkie 0:5 Dąb Gaszowice zobacz ›
2016-09-24 LKS 1908 Nędza 3:1 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2016-09-24 Sokół Łany Wielkie 0:2 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2016-09-24 Dąb Gaszowice 3:0 KS 94 Rachowice zobacz ›
2016-09-24 Czarni Pyskowice 0:1 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
2016-09-24 Drama Zbrosławice 2:0 Zameczek Czernica zobacz ›
2016-09-25 Młodość Rudno 1:4 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2016-09-25 Unia Książenice 0:3 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2016-09-25 ROW 1964 II Rybnik 1:1 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
2016-10-01 Przyszłość Ciochowice 2:2 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
2016-10-01 Naprzód Rydułtowy 3:2 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
2016-10-01 Jedność 32 Przyszowice 5:1 Unia Książenice zobacz ›
2016-10-01 Zameczek Czernica 7:2 Młodość Rudno zobacz ›
2016-10-01 KS 94 Rachowice 2:2 Czarni Pyskowice zobacz ›
2016-10-01 KS RYMER Rybnik 0:3 Dąb Gaszowice zobacz ›
2016-10-01 LKS 1908 Nędza 2:3 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
2016-10-02 Buk Rudy Wielkie 1:1 Drama Zbrosławice zobacz ›
2016-10-08 Sokół Łany Wielkie 4:1 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2016-10-08 Dąb Gaszowice 6:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2016-10-08 Czarni Pyskowice 2:1 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2016-10-08 Drama Zbrosławice 2:3 KS 94 Rachowice zobacz ›
2016-10-08 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1:1 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2016-10-09 Młodość Rudno 1:2 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
2016-10-09 Unia Książenice 1:5 Zameczek Czernica zobacz ›
2016-10-09 ROW 1964 II Rybnik 0:1 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
10  2016-10-15 Przyszłość Ciochowice 1:2 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
10  2016-10-15 Jedność 32 Przyszowice 7:0 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
10  2016-10-15 Zameczek Czernica 0:3 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
10  2016-10-15 Buk Rudy Wielkie 0:1 Unia Książenice zobacz ›
10  2016-10-15 KS RYMER Rybnik 3:2 Drama Zbrosławice zobacz ›
10  2016-10-15 LKS 1908 Nędza 3:3 Czarni Pyskowice zobacz ›
10  2016-10-15 Sokół Łany Wielkie 1:2 Dąb Gaszowice zobacz ›
10  2016-10-16 KS 94 Rachowice 2:0 Młodość Rudno zobacz ›
11  2016-10-22 Dąb Gaszowice 4:3 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
11  2016-10-22 Czarni Pyskowice 0:1 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
11  2016-10-22 Drama Zbrosławice 4:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
11  2016-10-22 Unia Książenice 0:2 KS 94 Rachowice zobacz ›
11  2016-10-22 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3:2 Zameczek Czernica zobacz ›
11  2016-10-22 Naprzód Rydułtowy 5:1 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
11  2016-10-23 Młodość Rudno 2:1 KS RYMER Rybnik zobacz ›
11  2016-10-23 ROW 1964 II Rybnik 6:1 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
12  2016-10-29 Przyszłość Ciochowice 1:1 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
12  2016-10-29 Zameczek Czernica 3:2 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
12  2016-10-29 KS RYMER Rybnik 2:2 Unia Książenice zobacz ›
12  2016-10-29 LKS 1908 Nędza 7:0 Młodość Rudno zobacz ›
12  2016-10-29 Sokół Łany Wielkie 2:1 Drama Zbrosławice zobacz ›
12  2016-10-29 Dąb Gaszowice 5:0 Czarni Pyskowice zobacz ›
12  2016-10-30 Buk Rudy Wielkie 0:3 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
12  2016-10-30 KS 94 Rachowice 3:3 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
13  2016-11-05 Czarni Pyskowice 1:1 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
13  2016-11-05 Drama Zbrosławice 2:2 Dąb Gaszowice zobacz ›
13  2016-11-05 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2:0 KS 94 Rachowice zobacz ›
13  2016-11-05 Naprzód Rydułtowy 1:0 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
13  2016-11-05 Jedność 32 Przyszowice 0:0 Zameczek Czernica zobacz ›
13  2016-11-06 Młodość Rudno 2:4 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
13  2016-11-06 Unia Książenice 3:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
13  2016-11-06 ROW 1964 II Rybnik 3:0 KS RYMER Rybnik zobacz ›
14  2016-11-12 Przyszłość Ciochowice 6:3 Zameczek Czernica zobacz ›
14  2016-11-12 KS 94 Rachowice 4:1 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
14  2016-11-12 KS RYMER Rybnik 2:0 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
14  2016-11-12 Unia Książenice 5:0 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
14  2016-11-12 LKS 1908 Nędza 3:1 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
14  2016-11-12 Dąb Gaszowice 5:0 Młodość Rudno zobacz ›
14  2016-11-13 Buk Rudy Wielkie 0:3 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
14  2016-11-13 Czarni Pyskowice 2:0 Drama Zbrosławice zobacz ›
15  2016-11-19 ŁTS Łabędy (Gliwice) 0:1 LKS 1908 Nędza zobacz ›
15  2016-11-19 Naprzód Rydułtowy 2:2 KS RYMER Rybnik zobacz ›
15  2016-11-19 Jedność 32 Przyszowice 5:1 KS 94 Rachowice zobacz ›
15  2016-11-19 Zameczek Czernica 10:2 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
15  2016-11-20 Młodość Rudno 0:1 Czarni Pyskowice zobacz ›
15  2016-11-20 Unia Książenice 0:5 Dąb Gaszowice zobacz ›
15  2016-11-20 ROW 1964 II Rybnik 2:0 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
15  2017-04-19 Drama Zbrosławice Przyszłość Ciochowice 17:00
16  2017-03-18 Przyszłość Ciochowice 1:0 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
16  2017-03-18 Zameczek Czernica 0:0 KS 94 Rachowice zobacz ›
16  2017-03-18 Jedność 32 Przyszowice 9:2 KS RYMER Rybnik zobacz ›
16  2017-03-18 Naprzód Rydułtowy 1:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
16  2017-03-18 ŁTS Łabędy (Gliwice) 0:0 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
16  2017-03-18 ROW 1964 II Rybnik 3:1 Dąb Gaszowice zobacz ›
16  2017-03-18 Unia Książenice 2:0 Czarni Pyskowice zobacz ›
16  2017-03-18 Młodość Rudno 1:5 Drama Zbrosławice zobacz ›
17  2017-03-25 Młodość Rudno 1:3 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
17  2017-03-25 Drama Zbrosławice 1:1 Unia Książenice zobacz ›
17  2017-03-25 Czarni Pyskowice 1:4 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
17  2017-03-25 Dąb Gaszowice 4:0 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
17  2017-03-25 Sokół Łany Wielkie 0:4 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
17  2017-03-25 LKS 1908 Nędza 1:1 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
17  2017-03-25 KS RYMER Rybnik 3:2 Zameczek Czernica zobacz ›
17  2017-03-25 KS 94 Rachowice 2:1 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
18  2017-04-01 Przyszłość Ciochowice 3:2 KS 94 Rachowice zobacz ›
18  2017-04-01 Zameczek Czernica 1:6 LKS 1908 Nędza zobacz ›
18  2017-04-01 Jedność 32 Przyszowice 5:0 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
18  2017-04-01 Naprzód Rydułtowy 2:0 Dąb Gaszowice zobacz ›
18  2017-04-01 ŁTS Łabędy (Gliwice) 0:0 Czarni Pyskowice zobacz ›
18  2017-04-01 ROW 1964 II Rybnik 3:1 Drama Zbrosławice zobacz ›
18  2017-04-02 Buk Rudy Wielkie 1:2 KS RYMER Rybnik zobacz ›
18  2017-04-02 Unia Książenice 6:0 Młodość Rudno zobacz ›
19  2017-04-08 Drama Zbrosławice 2:1 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
19  2017-04-08 Czarni Pyskowice 2:0 Naprzód Rydułtowy zobacz ›
19  2017-04-08 Dąb Gaszowice 2:3 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
19  2017-04-08 Sokół Łany Wielkie 0:1 Zameczek Czernica zobacz ›
19  2017-04-08 LKS 1908 Nędza 6:0 Buk Rudy Wielkie zobacz ›
19  2017-04-08 KS RYMER Rybnik 2:1 KS 94 Rachowice zobacz ›
19  2017-04-09 Unia Książenice 4:2 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
19  2017-04-09 Młodość Rudno 0:2 ROW 1964 II Rybnik zobacz ›
20  2017-04-15 Przyszłość Ciochowice 2:3 KS RYMER Rybnik zobacz ›
20  2017-04-15 KS 94 Rachowice 1:4 LKS 1908 Nędza zobacz ›
20  2017-04-15 Buk Rudy Wielkie 2:1 Sokół Łany Wielkie zobacz ›
20  2017-04-15 Zameczek Czernica 1:4 Dąb Gaszowice zobacz ›
20  2017-04-15 Jedność 32 Przyszowice 4:1 Czarni Pyskowice zobacz ›
20  2017-04-15 Naprzód Rydułtowy 0:1 Drama Zbrosławice zobacz ›
20  2017-04-15 Młodość Rudno 0:7 ŁTS Łabędy (Gliwice) zobacz ›
20  2017-04-15 ROW 1964 II Rybnik 4:5 Unia Książenice zobacz ›
21  2017-04-22 ROW 1964 II Rybnik Przyszłość Ciochowice 17:00
21  2017-04-22 Drama Zbrosławice 2:1 Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
21  2017-04-22 Czarni Pyskowice Zameczek Czernica 17:00
21  2017-04-22 Sokół Łany Wielkie 1:2 KS 94 Rachowice zobacz ›
21  2017-04-22 Dąb Gaszowice Buk Rudy Wielkie 17:00
21  2017-04-22 LKS 1908 Nędza KS RYMER Rybnik 17:00
21  2017-04-23 Unia Książenice ŁTS Łabędy (Gliwice) 17:00
21  2017-04-23 Młodość Rudno Naprzód Rydułtowy 17:00
22  Przyszłość Ciochowice LKS 1908 Nędza 17:00
22  KS RYMER Rybnik Sokół Łany Wielkie 17:00
22  KS 94 Rachowice Dąb Gaszowice 17:00
22  Buk Rudy Wielkie Czarni Pyskowice 17:00
22  Zameczek Czernica Drama Zbrosławice 17:00
22  Jedność 32 Przyszowice Młodość Rudno 17:00
22  Naprzód Rydułtowy Unia Książenice 17:00
22  ŁTS Łabędy (Gliwice) ROW 1964 II Rybnik 17:00
23  ŁTS Łabędy (Gliwice) Przyszłość Ciochowice 17:00
23  ROW 1964 II Rybnik Naprzód Rydułtowy 17:00
23  Unia Książenice Jedność 32 Przyszowice 17:00
23  Młodość Rudno Zameczek Czernica 17:00
23  Drama Zbrosławice Buk Rudy Wielkie 17:00
23  Czarni Pyskowice KS 94 Rachowice 17:00
23  Dąb Gaszowice KS RYMER Rybnik 17:00
23  Sokół Łany Wielkie LKS 1908 Nędza 17:00
24  Przyszłość Ciochowice Sokół Łany Wielkie 17:00
24  LKS 1908 Nędza Dąb Gaszowice 17:00
24  KS RYMER Rybnik Czarni Pyskowice 17:00
24  KS 94 Rachowice Drama Zbrosławice 17:00
24  Buk Rudy Wielkie Młodość Rudno 17:00
24  Zameczek Czernica Unia Książenice 17:00
24  Jedność 32 Przyszowice ROW 1964 II Rybnik 17:00
24  Naprzód Rydułtowy ŁTS Łabędy (Gliwice) 17:00
25  Naprzód Rydułtowy Przyszłość Ciochowice 17:00
25  ŁTS Łabędy (Gliwice) Jedność 32 Przyszowice 17:00
25  ROW 1964 II Rybnik Zameczek Czernica 17:00
25  Unia Książenice Buk Rudy Wielkie 17:00
25  Młodość Rudno KS 94 Rachowice 17:00
25  Drama Zbrosławice KS RYMER Rybnik 17:00
25  Czarni Pyskowice LKS 1908 Nędza 17:00
25  Dąb Gaszowice Sokół Łany Wielkie 17:00
26  Przyszłość Ciochowice Dąb Gaszowice 17:00
26  Sokół Łany Wielkie Czarni Pyskowice 17:00
26  LKS 1908 Nędza Drama Zbrosławice 17:00
26  KS RYMER Rybnik Młodość Rudno 17:00
26  KS 94 Rachowice Unia Książenice 17:00
26  Buk Rudy Wielkie ROW 1964 II Rybnik 17:00
26  Zameczek Czernica ŁTS Łabędy (Gliwice) 17:00
26  Jedność 32 Przyszowice Naprzód Rydułtowy 17:00
27  Jedność 32 Przyszowice Przyszłość Ciochowice 17:00
27  Naprzód Rydułtowy Zameczek Czernica 17:00
27  ŁTS Łabędy (Gliwice) Buk Rudy Wielkie 17:00
27  ROW 1964 II Rybnik KS 94 Rachowice 17:00
27  Unia Książenice KS RYMER Rybnik 17:00
27  Młodość Rudno LKS 1908 Nędza 17:00
27  Drama Zbrosławice Sokół Łany Wielkie 17:00
27  Czarni Pyskowice Dąb Gaszowice 17:00
28  Przyszłość Ciochowice Czarni Pyskowice 17:00
28  Dąb Gaszowice Drama Zbrosławice 17:00
28  Sokół Łany Wielkie Młodość Rudno 17:00
28  LKS 1908 Nędza Unia Książenice 17:00
28  KS RYMER Rybnik ROW 1964 II Rybnik 17:00
28  KS 94 Rachowice ŁTS Łabędy (Gliwice) 17:00
28  Buk Rudy Wielkie Naprzód Rydułtowy 17:00
28  Zameczek Czernica Jedność 32 Przyszowice 17:00
29  Przyszłość Ciochowice Drama Zbrosławice 17:00
29  Jedność 32 Przyszowice Buk Rudy Wielkie 17:00
29  Naprzód Rydułtowy KS 94 Rachowice 17:00
29  ŁTS Łabędy (Gliwice) KS RYMER Rybnik 17:00
29  Unia Książenice Sokół Łany Wielkie 17:00
29  ROW 1964 II Rybnik LKS 1908 Nędza 17:00
29  Młodość Rudno Dąb Gaszowice 17:00
29  Drama Zbrosławice Czarni Pyskowice 17:00
30  Przyszłość Ciochowice Drama Zbrosławice 17:00
30  Czarni Pyskowice Młodość Rudno 17:00
30  Dąb Gaszowice Unia Książenice 17:00
30  Sokół Łany Wielkie ROW 1964 II Rybnik 17:00
30  LKS 1908 Nędza ŁTS Łabędy (Gliwice) 17:00
30  KS RYMER Rybnik Naprzód Rydułtowy 17:00
30  KS 94 Rachowice Jedność 32 Przyszowice 17:00
30  Buk Rudy Wielkie Zameczek Czernica 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-06 Orzeł Palowice 1:2 KS RYMER Rybnik zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-16 KS RYMER Rybnik 2:0 Unia Książenice relacja ›
2016-07-22 KS RYMER Rybnik 0:4 Polonia Marklowice zobacz ›

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Przyszłość Ciochowice 2:3 KS RYMER Rybnik
2017-04-15, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
ROW 1964 II Rybnik Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice ŁTS Łabędy (Gliwice)
Młodość Rudno Naprzód Rydułtowy
Drama Zbrosławice 2:1 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice Zameczek Czernica
Sokół Łany Wielkie 1:2 KS 94 Rachowice
Dąb Gaszowice Buk Rudy Wielkie
LKS 1908 Nędza KS RYMER Rybnik