Rymer Rybnik - strona nieoficjalna

  • WITAMY! KS RYMER RYBNIK
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ROW 1964 II Rybnik - Przyszłość Ciochowice
  • Unia Książenice - ŁTS Łabędy (Gliwice)
  • Młodość Rudno - Naprzód Rydułtowy
  • Drama Zbrosławice - Jedność 32 Przyszowice 2:1
  • Czarni Pyskowice - Zameczek Czernica
  • Sokół Łany Wielkie - KS 94 Rachowice 1:2
  • Dąb Gaszowice - Buk Rudy Wielkie
  • LKS 1908 Nędza - KS RYMER Rybnik
  •        
Strona klubowa

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Przyszłość Ciochowice - LKS 1908 Nędza
KS RYMER Rybnik - Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice - Dąb Gaszowice
Buk Rudy Wielkie - Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica - Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice - Młodość Rudno
Naprzód Rydułtowy - Unia Książenice
ŁTS Łabędy (Gliwice) - ROW 1964 II Rybnik

Buttony

Transfery

Przychodzą:

Kamil Szydłowski (Krupiński Suszec)

Michał Łagoda (KS Gołkowice)

Odchodzą:

Przemysław Podpłoński (Unia Książenice)

Beniamin Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dominik Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dawid Juzek (LKS Krzyżanowice)

Marcin Lukoszek (MKP Odra Centrum Wodzisław)

Jarosław Pietrzak (Polonia Łaziska)

Łukasz Kusztal (Płomień Polonia)

Robert Trołka (Dąb Gaszowice)

Młodziki Młodsze

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Konsek Bartek bramkarz 3 0 0 0 0 0 270 90
2. Truchel Rafał obrońca 3 0 0 0 0 0 270 90
3. Łotecki Grzegorz obrońca 4 0 1 0 0 0 270 68
4. Skrzynecki Krzysztof obrońca 3 1 0 0 0 0 180 60
5. Gaszka Olaf obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Marszolik Paweł pomocnik 4 1 4 0 0 0 360 90
7. Pielorz Jakub pomocnik 3 1 0 0 0 0 270 90
8. Kolorz Kacper pomocnik 3 0 0 0 0 0 270 90
9. Wojaczek Kamil pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Marszolik Kamil pomocnik 4 1 1 0 0 0 360 90
11. Kalata Filip pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Zimończyk Łukasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Gorol Kewin pomocnik/napastnik 4 5 3 0 0 0 315 79
14. Polanecki Bartosz pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Zdunek Daniel pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Cichocki Kacper napastnik 3 1 2 0 0 0 270 90
17. Ociepka Piotr napastnik 3 4 0 0 0 0 90 30
18. Jaszczak Paweł napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Koźlik Mateusz napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Przyszłość Ciochowice 2:3 KS RYMER Rybnik
2017-04-15, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
ROW 1964 II Rybnik Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice ŁTS Łabędy (Gliwice)
Młodość Rudno Naprzód Rydułtowy
Drama Zbrosławice 2:1 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice Zameczek Czernica
Sokół Łany Wielkie 1:2 KS 94 Rachowice
Dąb Gaszowice Buk Rudy Wielkie
LKS 1908 Nędza KS RYMER Rybnik