Rymer Rybnik - strona nieoficjalna

  • WITAMY! KS RYMER RYBNIK
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Przyszłość Ciochowice - Młodość Rudno 1:0
  • Drama Zbrosławice - Unia Książenice 1:2
  • ROW 1964 II Rybnik - Czarni Pyskowice 7:1
  • ŁTS Łabędy (Gliwice) - Dąb Gaszowice 0:3
  • Naprzód Rydułtowy - Sokół Łany Wielkie 4:2
  • Jedność 32 Przyszowice - LKS 1908 Nędza 3:2
  • Zameczek Czernica - KS RYMER Rybnik 4:1
  • Buk Rudy Wielkie - KS 94 Rachowice 3:3
  •        
Strona klubowa

Zegar

Najbliższe spotkanie

KS RYMER Rybnik   Jedność 32 Przyszowice
2016-08-31, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
KS 94 Rachowice - Przyszłość Ciochowice
KS RYMER Rybnik - Buk Rudy Wielkie
LKS 1908 Nędza - Zameczek Czernica
Sokół Łany Wielkie - Jedność 32 Przyszowice
Dąb Gaszowice - Naprzód Rydułtowy
Czarni Pyskowice - ŁTS Łabędy (Gliwice)
Drama Zbrosławice - ROW 1964 II Rybnik
Młodość Rudno - Unia Książenice

Buttony

Transfery

Przychodzą:

Kamil Szydłowski (Krupiński Suszec)

Michał Łagoda (KS Gołkowice)

Odchodzą:

Przemysław Podpłoński (Unia Książenice)

Beniamin Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dominik Pyszny (Dąb Gaszowice)

Dawid Juzek (LKS Krzyżanowice)

Marcin Lukoszek (MKP Odra Centrum Wodzisław)

Jarosław Pietrzak (Polonia Łaziska)

Łukasz Kusztal (Płomień Polonia)

Robert Trołka (Dąb Gaszowice)

Aktualności

MECZ PUCHAROWY Z ORŁEM PALOWICE

  • autor: rymerrybnik, 2016-08-22 01:16

W sobotę 06 sierpnia rozegraliśmy mecz Pucharu Polski !

ORZEŁ PALOWICE - RYMER RYBNIK 1-2

 

Skład Rymera: Michał Łagoda - Mateusz Myler, Marcin Moskal, Krzysztof Sierny, Piotr Bednorz, Artur Molenda, Mateusz Marcol, Jakub Czarnecki, Bartłomiej Suchy, Mateusz Ciepły, Remigiusz Ciepły. 

Zmiany: Suchy - Przemysław Bennek (70 min), Ciepły M. - Błażej Pyszny (85 min)


Nowości Trenerskie - ZAWIROWANIA

  • autor: rymerrybnik, 2016-08-22 01:08

Dziękujemy za krótką ale dobrą współprace Trenerowi Januszowi Pancer, a jednocześnie witamy na pokładzie Wiesława Bugdoła i życzymy powodzenia w pracy trenerskiej z naszą "młodzieżą" - bo chyba jesteśmy najmłodszą drużyną występującą w naszej lidze okręgowej. Panie Wiesławie - POWODZENIA.

 


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Logowanie

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zameczek Czernica 4:1 KS RYMER Rybnik
2016-08-20, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Przyszłość Ciochowice 1:0 Młodość Rudno
Drama Zbrosławice 1:2 Unia Książenice
ROW 1964 II Rybnik 7:1 Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0:3 Dąb Gaszowice
Naprzód Rydułtowy 4:2 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 3:2 LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica 4:1 KS RYMER Rybnik
Buk Rudy Wielkie 3:3 KS 94 Rachowice